Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Do jakich kolorów najlepiej pasuje biżuteria srebrna?

  • 2 marca 2018
Jak dobrać biżuterię do koloru ubrania?

Srebrna biżuteria jest nieodłączonym elementem wielu stylizacji. Głównie ze względu na jej uniwersalność. Odpowiednio dobrana biżuteria ze srebra jest w stanie podkreślić nasz indywidualny charakter. Uzupełnia bardzo dobrze każdy strój. Trzeba jednak wiedzieć, z jakimi kolorami srebrna biżuteria wygląda najlepiej. Dzięki temu uda się uzyskać jeszcze lepsze efekty wizualne.

Brak komentarzy
Nowości w Silveris.pl

Kolczyki srebrne w casualowych stylizacjach

  • 15 lutego 2018
Jakie kolczyki wybrać do stylizacji?

Biżuteria stanowi podstawowe dopełnienie każdej stylizacji. Sprawia, że look jest wykończony. Dobrze dobrana, może ożywić każdą stylizację. Istotne jest jednak to, aby nigdy nie przesadzać z ilością dodatków takich jak np. kolczyki srebrne. Mniej znaczy więcej. Szczególnie w casualowych stylizacjach, które muszą być luźne, ale też eleganckie.

1 komentarz
Biżuteria srebrna

Jaką biżuterię srebrną wybierałyście najczęściej w 2017 roku?

  • 9 lutego 2018

Srebrna biżuteria nieprzerwanie od wielu sezonów cieszy się bardzo dużą popularnością. Głównie dlatego, że świetnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na ważne wyjścia. Jest idealnym sposobem na dopełnienie każdej stylizacji. Kobiety szczególnie upodobały sobie srebrne kolczyki. Jakie najchętniej wybierałyście w 2017 roku? Poniżej prezentujemy nasze zestawienie.

2 komentarze
Porady biżuteryjne

Jaka biżuteria srebrna sprawdzi się na prezent walentynkowy?

  • 2 lutego 2018

Walentynki to święto, które na stałe wpisało się w polską tradycję. Każda zakochana para w specjalny sposób celebruje ten dzień. Zakochani spotykają się na romantycznych kolacjach oraz obdarowują się podarunkami. Mężczyźni na tę okazję dla wybranek swojego serca mogą kupić wyjątkową srebrną biżuterię. Jakie opcje mają do wyboru?

1 komentarz
Porady biżuteryjne

Biżuteria srebrna jako dodatek do stylizacji na Karnawał 2018

  • 22 stycznia 2018
biżuteria srebrna na karnawał

Karnawał w 2018 roku jest wyjątkowo długi. Trwa aż do 14 lutego. Będzie wiele okazji, aby wybrać się na szaloną imprezę. Każde wyjście, szczególnie w przypadku kobiet, wiąże się z koniecznością skompletowania idealnej garderoby, w tym biżuterii. Uważamy, że najlepsza będzie biżuteria srebrna, którą idealnie można dopasować do większości stylizacji. Na co warto postawić?

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Jak wybrać broszkę srebrną dla Babci?

  • 16 stycznia 2018
Jaki prezent na Dzień Babci?

W ciągu roku jest przynajmniej kilka okazji, na które warto przygotować prezent dla babci. Pierwszą jest oczywiście Dzień Babci, który przypada na 21 stycznia. Prezent seniorce rodu można także wręczyć z okazji urodzin, imienin, świąt czy innych jubileuszy. Jednym z najlepszych podarunków będzie srebrna broszka. Każda babcia na pewno ucieszy się z tak eleganckiej biżuterii jaką jest srebrna broszka.

1 komentarz
Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Symbolika biżuterii srebrnej

  • 13 stycznia 2018
znaczenie biżuterii srebrnej

Biżuteria srebrna może być świetnym sposobem na przekazanie posiadanych poglądów, jak i formą wyznania komuś uczuć, jakimi go darzymy. Wystarczy tylko dobrać określoną zawieszkę znacząca na przykład, że ktoś jest dla nas bliski lub, że kogoś kochamy. Przyjrzyjmy się różnym znaczeniom srebrnej biżuterii.

Brak komentarzy