Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Biżuteria srebrna na jesień/zimę – jak łączyć ją z cieplejszymi stylizacjami?

  • 15 grudnia 2017

Jesień i zima to czas, do którego warto się przygotować, zarówno pod względem ciepłych ubrań, jak i biżuterii. Dobre skompletowanie zestawów pozwoli pięknie wyglądać podczas każdego wyjścia z domu. Niezawodnym sposobem na dopełnienie stylizacji jest wybieranie srebrnej biżuterii. Na jaką warto postawić w jesienno-zimowym sezonie?

Brak komentarzy
Biżuteria srebrna

Biżuteria srebrna dla seniora.

  • 8 grudnia 2017
jaka srebrna biżuteria dla dojrzałej kobiety?

Jest kilka okazji do tego, aby obdarowywać starsze osoby prezentami. Jest to oczywiście Dzień Babci i Dzień Dziadka, imieniny, urodziny, a także święta. Okazji jest sporo. Najlepszym podarunkiem dla seniora będzie biżuteria srebrna. Taki niepowtarzalny, a przy tym klasyczny prezent wywoła uśmiech na twarzy starszej osoby. Na pewno babcia i dziadek będą z wielką przyjemnością nosili srebrną biżuterię pasująca do ich eleganckich stylizacji.

Brak komentarzy
Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Biżuteria srebrna na świąteczny prezent.

  • 1 grudnia 2017
jaka biżuteria srebrna na prezent?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Choć wydaje się, że zostało do nich jeszcze trochę czasu, lepiej wcześniej pomyśleć o prezentach dla bliskich osób. Szczególnie, jeżeli jeszcze nie do końca wiesz, co kupić. Przy wyborze konkretnego prezentu warto pomyśleć o upodobaniach obdarowywanej osoby. Podpowiedzią mogą być już posiadane przez nią rzeczy, jak i styl ubierania. Zawsze dobrym pomysłem na prezent świąteczny jest bizuteria srebrna. Jeżeli wiesz, że obdarowywana osoba chętnie nosi kolczyki, naszyjniki i bransoletki, nie wahaj się. Jest to doskonały pomysł na prezent!

Brak komentarzy
Porady biżuteryjne

Biżuteria srebrna do szarej sukienki.

  • 4 listopada 2017
Jaka biżuteria do szarej sukienki

Szarość to kolor, który powraca w każdym jesienno-zimowym sezonie. Kobiety uwielbiają sukienki w odcieniach szarości ze względu na klasyczny wygląd, jaki mogą dzięki temu uzyskać. Jaką biżuterię warto dobrać do takiej stylizacji?Szarość jest kolorem, który daje dużą swobodę przy doborze biżuterii.

1 komentarz
Biżuteria srebrna Porady biżuteryjne

Jak dobrać biżuterię srebrną do figury?

  • 13 października 2017
Biżuteria a figura

Biżuteria ma bardzo dużą moc. Nie tylko może upiększyć ciało, ale także zniwelować jego niedoskonałości. Wystarczy tylko zastosować się do kilku zasad idealnego doboru srebrnej biżuterii do figury, jaką posiadasz.

Dobór biżuterii do sylwetki jest bardzo istotny. Najważniejszym parametrem jest to, aby srebrne kolczyki, zawieszki czy inne części biżuterii zostały proporcjonalnie dobrane do wielkości sylwetki. Jest to ważna zasada, o której należy pamiętać. Dzięki temu uda się osiągnąć zamierzony efekt, dostosowany do potrzeb.

2 komentarze
Biżuteria srebrna

Biżuteria personalizowana.

  • 29 września 2017
Biżuteria personalizowana

Personalizacja biżuterii budzi sporo kontrowersji. Jedni uważają, że jest to niezwykły sposób na wyrażenie uczuć, jakimi darzymy daną osobę. Inni natomiast sądzą, że biżuteria wiele traci na tym, jeżeli zostanie na niej umieszczona data czy określona sentencja. Warto się temu przyjrzeć nieco bliżej.

Brak komentarzy
Nowości w Silveris.pl

Biżuteria srebrna z Opalem – co to za kamień?

  • 22 września 2017
Opal zielony

Najpiękniejsza srebrna biżuteria to taka, która jest ozdabiana kamieniami szlachetnymi. Widać ją z daleka i stanowi świetne uzupełnienie stylizacji. Jednym z najpiękniejszych dodatków do biżuterii jest opal. Jak wygląda ten kamień i jakie ma właściwości?

Opal jest mineraloidem z grupy krzemianów, który poprzez wykonywanie procesu opalizacji może uzyskać różne barwy. M.in. mleczną, niebieską, ognistą, zieloną, złotą czy czarną. Każdy z tych kolorów świetnie będzie komponował się ze srebrnym materiałem, z jakiego wykonywane są kolczyki czy naszyjniki. Piękna kamieniowi dodaje również perłowy lub szklisty połysk.

1 komentarz