❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 8 pkt w programie lojalnościowym.
Nowoczesna, minimalistyczna bransoletka Silad to biżuteria, która nigdy nie wyjdzie z mody, zawsze będzie się podobała. Ponadto, dopasujesz ją do każdej stylizacji, zarówno codziennej, jak i casualowej.
Prezentowany model jest idealnym przykładem biżuterii, którą obowiązkowo warto mieć w swojej szkatułce, ponieważ pasuje na każdą okazję. Decydując się na nią, masz pewność, że nadgarstek zawsze będzie wyglądał bardzo ciekawie. Zyska dekorację, która będzie robiła wrażenie.
Kuleczki, które są wyróżniającym elementem bransoletki Silad, wyglądają bardzo subtelnie. Stanowią delikatny akcent dekoracyjny pozwalający na osiągnięcie bardzo ciekawego efektu wizualnego. Dzięki minimalistycznym dekoracjom, jakie posiada bransoletka Silad, bez trudu dobierzesz do niej resztę dodatków.
Bransoletka Silad została wykonana z połyskującego srebrna, które zwraca uwagę i gwarantuje, że nadgarstek będzie subtelnie podkreślony.
Bransoletka ma następujące parametry:
| Długość całkowita: | 185 mm |
| Grubość splotu: | 1 mm (podwójny splot) |
| Średnica kulki: | 4 mm |
| Waga: | 2,95 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | be118 |
Piękna bransoletka
To bardzo ładna bransoletka i jest na tyle prosta, że można ją nosić do każdego stroju. Spełnia moje oczekiwania.