❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 5 pkt w programie lojalnościowym.
Serce to miłosny motyw, które chętnie zakładają kobiety zarówno na co dzień, jak i na randkę z ukochanym. Kolczyki w kształcie serca są chętnie kupowane z okazji walentynek czy na urodziny dla miłości życia. Właśnie dlatego powstały kolczyki Swarovski Heart.
wygodny i pewny bigiel zamknięty
oryginalne wzornictwo
kolczyki w całości wykonane ze srebra pr. 925
ciekawy, intensywny kolor połączony z błyszczącym srebrem
Dzięki dużemu wyborowi kolorów, uda się znaleźć idealną wersję dla miłośniczki kolorowej biżuterii. Dostępne są opcje zarówno klasyczne, jak i bardziej awangardowe. Nie sposób oderwać od nich oczu.
Kolczyki Swarovski Heart mają długość 38 mm i szerokość 14 mm.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 14 mm |
| Waga: | 4,15 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel angielski |
| Kamień: | Kryształ Swarovskiego |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | s102kb-light-siam |