❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 8 pkt w programie lojalnościowym.
Kolczyki srebrne w kształcie gwiazdek niejednej kobiecie przypomną czas, gdy sama była małą dziewczynką i właśnie kolczyki srebrne gwiazdki były jednymi z pierwszych, jakie nosiła.
Srebrne kolczyki srebrne Gwiazdki o długości 1,7 cm, w których zastosowano zapięcie typu bigiel zamknięty, to kolczyk ponadczasowe, które będą idealne zarówno dla małej dziewczynki, nastolatki czy mamy. Wykonane z niezwykłą precyzją, a do tego z przepięknie wypolerowaną na wysoki połysk powierzchnią każdej Pani pozwolą czuć się jak prawdziwa gwiazda.
| Długość całkowita: | 17 mm |
| Szerokość: | 7 mm |
| Waga: | 1,5 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Powłoka: | Rodowana |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 121kb |
KOLCZYKI
BARDZO DOBRA JAKOŚĆ WYKONANIA. ŚLICZNE