❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Jeżeli szukasz niecodziennego i wyjątkowego prezentu dla swojej córki bądź kogoś równie wyjątkowego kolczyki srebrne Gwiazdki z pewnością przypadną Ci do gustu.
Kolczyki srebrne Gwiazdki zapinane na wygodne zapięcie typu sztyft to idealna propozycja dla każdej dziewczynki, Pani czy seniorki. Niezwykle solidne, ale lekkie (waga 1,5 g), dopracowane w najdrobniejszym szczególe, a do tego ich powierzchnia wypolerowana została na wysoki połysk będą idealnym uzupełnieniem każdej codziennej, jak i wyjątkowej okazji.
| Długość całkowita: | 7 mm |
| Szerokość: | 7 mm |
| Waga: | 1,5 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Sztyft |
| Powłoka: | Rodowana |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 127ks |
udany zakup
Kolczyki ładniejsze niż na zdjęciu. Polecam!