❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 31 pkt w programie lojalnościowym.
Kobiety uwielbiają kamienie, minerały, wszystko to, co się błyszczy i przyciąga wzrok. Uleksyt doskonale spełnia te warunki - jest rzadko występującym minerałem, któremu przypisywane są magiczne moce - sprawia, że mamy silniejszą intuicję, potrafimy przewidywać intencję innych a także wspiera wyobraźnię i pomaga w podejmowaniu odpowiednich decyzji.
Jeśli ktoś nie wierzy w te tajemnicze moce, może po prostu zachwycać się wyglądem uleksytu zaklętego w srebrnej bransoletce. Srebro uformowane w kształcie delikatnych listków otacza kwiat - czyli uleksyt szary. Aby srebrna bransoletka nie przytłaczała i była delikatna oraz kobieca zastosowano tylko trzy moduły z kwiatów, a resztę uzupełnia wygięta w anatomicznym kształcie rurka zapinana na karabińczyk.
Bransoletka srebrna będzie się pięknie komponować z kolczykami z tej samej serii.
| Długość całkowita: | 180 mm |
| Szerokość: | 10 mm |
| Waga: | 9,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Uleksyt szary |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 150 br |
Bransoletka z Uleksytem
Bransoletka srebrna z Uleksytem cudowna. Zakochałam się w niej od razu gdy ją otrzymała. Fantastycznie lśniąca i bardzo wygodna. Sklep wywiązał się w 100% z obietnicy zadowolenia.