❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 26 pkt w programie lojalnościowym.
Jak wyobrażasz sobie wygodne w noszeniu kolczyki? Przede wszystkim stabilnie zapinane, bez ryzyka odpięcia, w przypadku gwałtownych ruchów. Takie właśnie są kolczyki z biglem zamkniętym. Posiadają sprężysty drucik, który po przełożeniu przez ucho jest zahaczany o specjalne zapięcie. Nie jest możliwe, aby kolczyk odpiął się. Nie ma więc ryzyka, że zgubisz go podczas szalonej zabawy. A będzie ona zapewniona, ponieważ kolczyki z Opalem Czerwonym doskonale na takie okazje się nadają.
Możesz dopełnić dzięki nim energetyczną stylizację, która ma mieć pazur. Czerwień właśnie taki efekt wywołuje. Kolczyki Idalia Opal Czerwony są masywne, poprzez dodatkowe, srebrne zdobienia widoczne na powierzchni kamienia. Duże kolczyki Idalia na pewno będą widoczne, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na rozpuszczone, czy upięte włosy.
| Długość całkowita: | 45 mm |
| Szerokość: | 15 mm |
| Waga: | 8,05 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Opal Czerwony syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 170kb |
Piękne kolczyki z Opalem
Bardzo śliczne kolczyki w intensywnym, czerwonym kolorze. Duże i ozdobne. Jestem zachwycona zakupem.
Kolczyki z Opalem Czerwonym
Kolczyki z Opalem Czerwonym bardzo wysokiej jakości. Dotarły do mnie ładnie zapakowane. Wygodny bigiel z pewnym zapięciem. Pięknie wykończone.
Kolczyki i zawieszka Idalia
Produkt zgodny z opisem, żonie bardzo się podobają. Dostawa w podanym terminie. Wszystko ok, polecam sprzedającego.
Kolczyki Idalia Opal Czerwony
Zakup oceniam jako bardzo udany. Kolczyki Idalia są niezwykle ozdobne i zostały wysłane bardzo szybko. Były również bardzo dobrze zapakowane, aby nie uległy uszkodzeniu. Polecam sklep Silveris każdemu ze względu na świetną obsługę i wysoką jakość produktów!
Moje ulubione kolczyki z Opalem Czerwonym
Odkąd kupiłam te kolczyki są moimi ulobionymi. Piękne i bardzo ozdobne, cudowna czerwień przyciąga wzrok. Dobry bigiel zamknięty. Nie mam obawy o ewentualne zgubienie kolczyków.