❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 12 pkt w programie lojalnościowym.
O takich kolczykach marzy każda kobieta. Prosta forma, styl i Cyrkonie, to jest coś, co trafia w każde serce.
Bardzo kobiece kolczyki Orati poddane polerowaniu, nabrały eleganckiego uroku, który doceni każda fanka biżuterii. Klasyczne w formie kwadratu kolczyki zostały przepięknie ozdobione błyszczącymi Cyrkoniami. Wzór jest uniwersalny i zawsze modny, dlatego można nim uzupełnić każdą kreację.
Kolczyki Orati wykonane w całości ze srebra mają wygodne zapięcie w postaci bigla zamkniętego.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 19 mm |
| Waga: | 4,55 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Powłoka: | Polerowana |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 179kb |
Kolczyki Orati z Cyrkoniami
Kupiłem te kolczyki dla mojej dziewczyny na urodziny i jest w nich absolutnie zakochana. Są bardzo ładnie wykonane i wyglądają naprawdę pięknie.Tak bardzo je pokochała, że teraz zawsze je nosi!
Kolczyki Orati
Kolczyki Orati i ich niemal lustrzana powierzchnia robią niesamowite wrażenie na żywo. Lekkie i wygodne, bardzo udany zakup. Nie mam żadnych uwag!