❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 11 pkt w programie lojalnościowym.
Hofy to kolczyki srebrne z Cyrkoniami, które podbiją Twoje serce. Niezwykle delikatne, a do tego prześlicznie błyszczące, dodadzą elegancji, blasku i doskonale podkreślą każdą modową stylizację.
Kolczyki srebrne Hofy z Cyrkonią w kształcie przypominającym nutki to fantastyczne połączenie, w którym wszystko idealnie do siebie pasuje. Cyrkonia oraz najwyższej jakości srebro,w tych kolczykach każdy element został dopracowany w najdrobniejszym szczególe.
Kolczyki mają długość 3,8 cm i szerokość 1,5 cm. Zastosowano w nich również wygodne zapięcie typu bigiel zamknięty.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 15 mm |
| Waga: | 4,4 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 112kb |
Mega zaskoczenie
Nie spodziewałam się, że będą aż tak piękne! Świetnie leżą, błyszczą niesamowicie. Polecam każdej kobiecie!
Jestem bardzo zadowolona z zakupu
Kolczyki Hofy są świetne! Są bardzo subtelne, więc nie wyróżniają się zbytnio, ale nadal bardzo ładnie wyglądają. Są również lekkie, więc nie męczą podczas noszenia, nawet przez cały dzień. Bardzo udany zakup.
Bardzo udany zakup
Bardzo ładne kolczyki, lekkie i błyszczące. Kolczyki są trochę większe niż się spodziewałam, ale podobają mi się. Dostarczane są w solidnie zabezpieczonej przesyłce, co jest dodatkowym atutem.
Rewelacyjny prezent.
Dziękuję za szybkie i fachowe dostarczenie przesyłki.Siostra jest bardzo zadowolona z prezentu.Kolczyki prezentują się wybornie.Ślę pozdrowienia!