❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Kolczyki srebrne Kwiaty które dodadzą Ci dziewczęcego blasku i świeżości, zachowując przy tym granice dobrego smaku oraz elegancję, to obowiązkowy element w Twojej szkatułce.
Przepiękne, wiszące kolczyki srebrne Kwiaty o długości 3,4 cm to idealny dodatek do pracy, na randkę czy wieczorny wypad do klubu. Kolczyki srebrne wykonane w całości ze srebra w kształcie prostokąta na całek swojej powierzchni mają umieszczone kwiatuszki, wyglądające jak haftowane.
Całość niezwykle delikatna, gustowna i nadająca nowego look’u. Srebrne kolczyki srebrne zapinane na bigiel zamknięty.
| Długość całkowita: | 34 mm |
| Szerokość: | 10 mm |
| Waga: | 3,2 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Powłoka: | Polerowana |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 181kb |
Kolczyki Kwiaty
Kolczyki Kwiaty to piękne i niezwykle urocze kolczyki. Sklep bardzos zybko zrealizował to zamówienie. Moge polecić!