❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 34 pkt w programie lojalnościowym.
Srebro było, jest i już na zawsze będzie królowało w każdej kobiecej szkatułce. Pasuje na co dzień, jak też na specjalne okazje. Dzięki błyszczącym ozdobom z metali szlachetnych każda kobieta czuje się pięknie i wyjątkowo.
Bransoletka Kwiaty ze srebra wykonana z modułów w kształcie prostokątów zdecydowanie będzie się wyróżniać wśród innych ozdób. Każdy moduł kryje ażurowe motywy roślinne, co zdecydowanie nadaje im romantycznego i kobiecego charakteru. Srebrna bransoletka ozdobiona została drobnymi kwiatuszkami i listkami, które zostały wykonane z niezwykłą precyzją.
Bransoletka srebrna Kwiaty posiada regulowaną długość w zakresie 190/225 mm.
| Długość całkowita: | 190/225 mm |
| Szerokość: | 10 mm |
| Waga: | 14,85 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Powłoka: | Polerowana |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 181br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Bransoletka z kwiatami
Bransoletka na 10!