❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 14 pkt w programie lojalnościowym.
Kolczyki z motywem kwiatowym? Oczywiście! Jeżeli chcesz przygotować stylizację, która będzie niezwykle dziewczęca, a jednocześnie kobieca postaw na kolczyki w kształcie kwiatów. One zawsze się sprawdzają, pięknie wyglądają i dodają uroku każdej kobiecie. Dzięki temu, że zdecydujesz się na wersję z cyrkonami, dodatkowo kolczyki będą bardzo ładnie połyskiwały. Na pewno każdy zwróci na nie uwagę.
Kolczyki Kwiaty z Cyrkoniami srebrne zapinane są biglem zamkniętym, dlatego stabilnie będą trzymały się na uszach. Nie będzie problemu z ich niespodziewanym wypadaniem, dlatego o zgubienie biżuterii nie będziesz musiała się martwić. Ich noszenie będzie dzięki temu bardzo komfortowe.
Kolczyki w kształcie kwiatów dostępne są w srebrno-czarnej kolorystyce, z cyrkonami na centralnej części. Takie połączenie jest najlepsze z możliwych. Nie dość, że wygląda efektownie, to jeszcze zapewnia piękne dopełnienie luźnej stylizacji.
Kolczyki Kwiaty z Cyrkoniami mają długość 34 mm i szerokość 17 mm.
| Długość całkowita: | 34 mm |
| Szerokość: | 17 mm |
| Waga: | 4,6 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 113kb |
Kolczyki Kawiaty
Bardzo eleganckie i starannie wykonane.
Ładne i solidnie wykonane.
Bardzo ładnie i solidnie wykonane kolczyki, Produkt zgodny z opisem . Polecam.
Srebrne kolczyki z cyrkonią
Kolczyki ślicznie prezentują się na uszach, zapięcie bardzo dobrze się trzyma i wygodnie się je nosi. Cyrkonia nadaje kobiecego uroku i mieni się w słońcu a płatki srebrne wykonane z największą dbałością o szczegóły. Biżuteria dokładnie taka jak na zdjęciach.