❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 34 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka srebrna to dla wielu współczesnych kobiet nie tylko dodatek uzupełniający ich stylizacje, ale także sposób na wyrażenie własnego JA, swojego charakteru i nierzadko poglądów. Bransoletka srebrna Noc Kairu, którą proponujemy będzie idealna dla kobiet w każdym wieku i na każdą okazję. Jest, bowiem, niezwykle uniwersalna i piękna.
Bransoletka składa się z trzech pojedynczych części. Każdą z nich stanowi srebrna łezka w środku której umieszczono wyjątkowy kamień w kolorze ciemnego granatu z połyskującymi drobinkami, czyli popularny kamień Noc Kairu. Każda łezka wykończona jest również srebrnymi nieregularnymi w kształcie szlaczkami. Do tego element srebrnej bransoletki stanowią sztywne obręcze, które pięknie układają się na damskiej dłoni.
Do bransoletki ze srebra z Nocą Kairu można dobrać kolczyki oraz zawieszkę w tym samym stylu, by stworzyć idealnie uzupełniający się komplet.
| Długość całkowita: | 190/195 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 13,8 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Zatrzask |
| Kamień: | Noc Kairu |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 191br |
Piękna bransoletka
Produkt w 100% spełnił moje oczekiwania, biżuteria jest przepiękna,cudnie prezentuje się na nadgarstku.
Piękna bransoletka z Nocą Kairu
Uwielbiam Noc Kairu a w tej bransoletce jest przepiękny. Urocza i cudowna, dobre zapięcie z regulacją. Świetny zakup.