❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 9 pkt w programie lojalnościowym.
Urzekające, zmysłowe, dodające blasku, elegancji, jedynej w swoim rodzaju klasy. Wiszące kolczyki Syli Cyrkonia srebrne, które musisz mieć.
Te niezwykłe kolczyki Syli wykonane zostały, z fantastycznym pomysłem, w kształcie listków.
Kształt listka nadany dwoma delikatnymi srebrnymi elementami, jeden gładki, a drugi z pięknymi zdobieniami, w środku którego znajduje się urocza i błyszcząca cyrkonia.
Dalej, kolejne dwa srebrne elementy, nadające listkowi trójwymiarowy kształt przeplatają się ze zdobionym srebrem. Całość kolczyków absolutnie wyjątkowa i piękna, nadająca się na każdą okazję.
Kolczyki Syli Cyrkonia srebrne o długości 4,1 cm. Zapinane są na zapięcie typu bigiel zamknięty.
| Długość całkowita: | 41 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 3,4 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 200kb |
Polecam
Nie pierwszy raz kupuję u Państwa w sklepie biżuterię. Wachlarz możliwości m.in. sposób dostawy, usłga prezentowa oraz asortyment na jak najwyższym poziomie. Jublitaka była bardzo zadowolona z otrzymanych kolczyków. Polecam.
Goraco polecam
Wszystko w jak najlepszym porządku pełen profesjonalizm