❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 23 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka Syli Cyrkonia srebrna która skradnie Twoje serce i stanie się obowiązkowym elementem w Twojej kolekcji biżuterii.
Niezwykle efektowna, pięknie błyszcząca, idealnie wykonana będzie stanowiła niesamowitą ozdobę Twojej ręki.
Bransoletka Syli składa się z sześciu odrębnych listków. Każdy z nich to połączenie srebra ozdobionego licznymi żłobieniami oraz gładkiego, a w ich środku umieszczono błyszczącą cyrkonię.
Ponadto, każdy listek to delikatny szkielet oraz dodatkowo, z jednej strony, trzy dodatkowe elementy dzięki którym listki nabierają trójwymiarowego charakteru. Poszczególne listki połączono ze sobą kółeczkami- ślimaczkami.
Bransoletka Syli Cyrkonia srebrna ma długość 20 cm. Zapinana jest na karabińczyk.
| Długość całkowita: | 200 mm |
| Szerokość: | 10 mm |
| Waga: | 8,2 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 200br |
Niezwykle kobieca bransoletka
Świetny zakup, bransoletka Syli z Cyrkoniami jest kobieca i zmysłowa. Pięknie zapakowana dotarła w dwa dni. Jestem pod wielkim wrażenie,