Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
207br
dostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 25 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | Za darmo! |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | Za darmo! |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Cudowna bransoletka Delia, która będzie idealna dla każdej kobiety, niezależnie od jej wieku czy wykonywanego zawodu. Bransoletka, która doda ci klasy, pięknie podkreśli subtelną dłoń i doda, tej wyjątkowej, lekkości. Będzie idealna na każdą okazję i do każdej modowej stylizacji.
Bransoletka srebrna Delia na którą składa się czterech odrębnych prostokątów połączonych ze sobą subtelnymi zaczepami. Na każdym z prostokątów, z kolei, znajduje się oryginalny, ażurowy motyw. Cała bransoletka Delia jest niezwykle płaska więc pięknie będzie przylegała do dłoni.
Bransoletka srebrna Delia ma długość 20 cm i zapinana jest na zapięcie typu karabińczyk.
| Długość całkowita: | 200 mm |
| Szerokość: | 6 mm |
| Waga: | 11,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Powłoka: | Oksydowana |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 207br |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Bransoletka Delia
Bransoletka rewelacyjna!!! Masywna, porządnie wykonana, ciekawy wzór. Polecam!!!
Masywna bransoletka
Masywna i bardzo dobra jakościowo bransoletka. Mimo wszystko, nie męczy ręki a jej noszenie jest naprawdę wygodne.
Bransoletka Delia moja ulubiona
Od razu po zakupie tej bransoletki została moją ulubioną. Bransoletka Delia jest bardzo wygodna i dobrze układa się na nadgarstku. Zakup w pełni z moimi oczekiwaniami.