❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Kobiety uwielbiają biżuterię. A jeżeli mogą w jednym produkcie połączyć dwa jej kolory/ metale/ rodzaje praktycznie nic więcej im do szczęścia nie potrzeba. Dlatego też bransoletka srebrna dodatkowo pozłacana przypadnie do gustu wszystkim Paniom.
Uniwersalna, ponadczasowa pozłacana bransoletka srebrna z możliwością połączenia jej z wieloma różnymi, innymi elementami biżuterii stanie się Twoim absolutnym must have.
Srebrna bransoletka, która dodatkowo jest pozłacana, to fantastyczny splot łańcuszka, delikatny, ale w takim połączeniu niezwykle efektowny, a do tego wytrzymały, z zapięciem typu federing, prostym, tradycyjnym i łatwym w użyciu. Dzięki temu doskonale podkreśli każdą kreację i będzie cudownie błyszczała na dłoni.
Bransoletka ze srebra ma długość 19 cm.
| Długość całkowita: | 190 mm |
| Szerokość splotu: | 6 mm |
| Waga: | 2,15 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Powłoka: | Złocona |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | l121-br |