❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 24 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka Vera Cyrkonia srebrna, jakiej jeszcze nie widziałaś! Wyjątkowa, absolutnie unikalna, a do tego uniwersalna. Nada każdej kobiecie pięknego blasku, elegancji i szyku. To bransoletka, którą z powodzeniem założysz do każdej swojej stylizacji, zarówno oficjalnej, jak i tej swobodnej.
Bransoletka Vera Cyrkonia srebrna składa się z dziewięciu kwadratów, w tym czterech większych i pięciu zmniejsz, przeplatanych ze sobą i połączonych subtelnymi kółeczkami. W każdym kwadracie znajduje się kółeczko, a pod nim wzór z wielu malutkich kółeczek, w tym niektórych z cyrkoniami. Całość bransoletki niezwykle ozdobna i gustowna.
Bransoletka Vera Cyrkonia srebrna o długości 20 cm, zapinana na karabińczyk.
| Długość całkowita: | 200 mm |
| Szerokość: | 17 mm |
| Waga: | 9,3 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 231br |
Oryginalna bransoletka
Bransoletka piękna, nietypowa, ciekawie prezentuje się na ręce. Wyróżnia się innym, interesującym kształtem, co czyni ją niepowtarzalną. Polecam wszystkim.
Bransoletka z cyrkoniami Vera
Niesamowita bransoletka z idealnie wykonanymi szczegółami, które zachwycą nawet najbardziej wymagającą klientkę. Bransoletka została ozdobiona ślicznymi cyrkoniami i jest tak nietypowa, że nie mogłam się powstrzymać. Dokupiłam także pozostałe części zestawu - prezentuje się prześlicznie.