❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 9 pkt w programie lojalnościowym.
Odkryj niepowtarzalny urok kolczyków Lea Noc Kairu, które emanują wyrafinowaną klasyką, ale także podkreślają indywidualność każdej kobiety.
Niezwykle wdzięczne, wiszące kolczyki Lea Noc Kairu srebrne mieniące się mnóstwem kryształków, w pięknym kolorze głębokiej czerni to absolutne must have wśród biżuterii każdej kobiety. To klasyka, elegancja i styl w jednym. I niezależnie od tego, jaką stylizację dziś wybierzesz bez wątpienia te kolczyki podkreślą jej charakter.
Kolczyki Lea Noc Kairu srebrne w kształcie łezki w której środku umieszczono niebywale wdzięczny i stylowy kamień Noc Kairu. Intensywnie czarny, a przy tym mieniący się drobinkami kryształów.
Kolczyki są wykonane ze srebra, co gwarantuje trwałość i niebywałą jakość. Każdy detal jest starannie wykonany, aby zapewnić piękny wygląd i pewność, że inwestujesz w biżuterię, która będzie towarzyszyć Ci przez wiele lat.
Kolczyki Noc Kairu z serii Jovet doskonale komponują się zarówno z elegancką sukienką, jak i codziennymi jeansami. To uniwersalny dodatek, który sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, bez względu na okazję.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 11 mm |
| Waga: | 2,8 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Noc Kairu |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 232kb |
Kolczyki Lea Noc Kairu
Kolczyki Lea są dokładnie tym, czego szukałam. Wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach, a ich jakość jest niesamowita.