❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka Krople z cyrkoniami srebrna to niezwykle kobieca propozycja, pełna uroku i wdzięku. Bransoletka doskonała na każdą okazję - wieczorem będzie przepięknie błyszczeć, w dzień zaś doda elegancji nawet prostej kreacji, jest to więc idealny dodatek dla kobiety, która zawsze chce czuć się wyjątkowo.
Bransoletka wykonana jest z największą starannością ze srebra pr. 925. Bransoletka składa się z polerowanych srebrnych elementów w kształcie kropel, wykończonych błyszczącą cyrkonią.
| Długość całkowita: | 190 mm |
| Szerokość: | 4,7 mm |
| Waga: | 6,3 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 139br |
Opinia pozytywna
Bransoletka bardzo kobieca. Dostałam ją bardzo szybko. Obsługa pomogła w wyborze. Dziękuję i pozdrawiam.
Bransoletka srebrna z cyrkoniami
Bransoletka bardzo mi się podoba, nie mam żadnych uwag jeśli chodzi o realizację zamówienia. Było szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń. Będę polecała Silveris moim znajomym i oczywiście sama też z pewnością skorzystam.
Bransoletka cyrkonie
Jestem zadowolona z zakupu. Bransoletka jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach. Szybka wysyłka i dobry kontakt ze sklepem zrobiły na mnie duże wrażenie.