❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 8 pkt w programie lojalnościowym.
Uniwersalne kolczyki Krople z Cyrkonią to absolutny must have każdej Pani. Pasują one bowiem do każdego typu urody, do każdej fryzury oraz każdego stroju, będą więc niezastąpione na wiele okazji.
Kolczyki w kształcie kropli są takim właśnie dodatkiem. Kolczyki Krople z Cyrkonią srebrne (długość całkowita 4 cm i szerokość 0,6 cm), zapinane na bigiel zamknięty, delikatne i błyszczące a ich niesamowitą ozdobą jest właśnie cyrkonia. To ona, na tle gładkiego i idealnie wypolerowanego srebra, tworzy harmonijną całość i uzupełnia kobiece stylizacje.
| Długość całkowita: | 40 mm |
| Szerokość: | 6 mm |
| Waga: | 2,7 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 139kb |
Kolczyki Krople
Jestem pod wielkim wrażeniem tych kolczyków - na żywo wyglądają niesamowicie, znacznie lepiej niż na zdjęciach. Z pewnością dokupię resztę kompletu z tej serii.
Kolczyki cyrkonie
Boskie kolczyki z cyrkoniami. Bardzo błyszczące i piękne.