❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 28 pkt w programie lojalnościowym.
Niezwykła bransoletka, której design zachwyca, intryguje i wzbudza pragnienie jej posiadania. Dlaczego? Bransoletka srebrna, w której umieszczono biały Opal biały świetnie nadaje się jako uzupełnienie każdej kreacji, nieważne, na jaką okazję czy do jakiej stylizacji zechcesz ją założyć.
Bransoletkę stanowi siedem elementów przypominających „półserca”, wykonanych ze srebra, które wypełnione zostały Białym Opalem, a poszczególne elementy połączone są ze sobą za pomocą niewielkich srebrnych kółeczek. Dzięki takiemu połączeniu srebrna bransoletka nadaje niezwykłej delikatności, ale i klasy i pretenduje do miana absolutnego „muszę to mieć”.
Razem z bransoletką ze srebra stworzysz absolutnie wyjątkowy komplet dobierając do niej zawieszkę oraz kolczyki, wykonane w tym samym stylu.
| Długość całkowita: | 195 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 10,7 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Opal Biały syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 256br |
Bransoletka srebrna opal biały noemi
Piękna bransoletka starannie wykonana idealna długość na moją rękę
Nietuzinkowa
Jest inna, zachwyca i intryguje. Delikatna a zarazem z pazurem. Pięknie wykonana, kształt i linie zachowane.
Śliczna
Bransoletka spodobała się osobie obdarowanej i pasuje jak ulał.
Idealna na prezent
Bransoletkę kupiłam jako prezent na dzień mamy,jednak wręczyłam ja od razu po dostarczeniu,mama jest zachwycona,tym bardziej że opal to jej kamień mocy.
Bransoletka
Super