❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 12 pkt w programie lojalnościowym.
Położone obok siebie kolczyki Noemi Opal Biały srebrne utworzą kształt serca. Rozdzielone, jako ozdoba uszu, zaintrygują, dodadzą tajemniczości i lekkości, ale także pozwolą na nieograniczone możliwości łączenia ich z każdą modową stylizacją.
Wiszące kolczyki Noemi Opal Biały to obowiązkowy dodatek każdej kobiety. Kolczyki z Opalem wykonane zostały w kształcie przypominającym pół- serca, a ich środek wypełniono niesamowicie eleganckim i ciekawym kamieniem, jakim jest biały opal z charakterystycznym dla niego, naturalnymi naciekami.
Kolczyki Noemi Opal Biały srebrne zapinane są na bigiel zamknięty.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 13 mm |
| Waga: | 3,6 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Opal Biały syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 256kb |
Śliczne
Pięknie się mienią. Bardzo ładne wykonanie. Jestem zadowolona z zakupu. Szybka dostawa. Polecam.
Kolczyki z Opalem
Kolczyki z Opalem Białym bardzo ładne, zapakowane w ozdobną torebeczkę. Dobrej jakości biżuteria srebrna.
Kolczyki z Opalem
Bardzo ładne kolczyki z opalem. Ładnie wykonane i w atrakcyjnej cenie. Szybko zostały do mnie wysłane i są prześliczne.
Jestem zadowolona!
Jestem bardzo zadowolona i z zakupu, i z obsługi, z pewnością wrócę do tego sklepu! Dziękuję i pozdrawiam,
Sabina