❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 28 pkt w programie lojalnościowym.
Intrygujący. Mieniący się mnogością kolorów swobodnie przeplatających się ze sobą, dzięki czemu absolutnie wyjątkowy i pożądany. Opal zielony, bo o nim mowa, to jeden z ulubionych kobiecych kamieni. Zachwyca wyrazistością, podkreślaniem Twojego „Ja”, zdecydowaniem i tajemniczością.
Dlatego też bransoletka srebrna, w której umieszczono aż siedem kamieni Opal Zielony, zachwyci Cię bez najmniejszego „ale”...
Każdy element srebrnej bransoletki to siedem srebrnych pół- serc, w których umieszczono Opal Zielony o łezkowatym kształcie. Takie połączenie daje nieograniczone możliwości łączenia bransoletki z wieloma stylizacjami, zarówno tymi codziennymi, jak i wieczorowymi.
Bransoletka ze srebra z Opalem Zielonym zapinana jest na karabińczyk.
Razem ze srebrną bransoletką możesz stworzyć komplet dobierając do niej kolczyki oraz zawieszkę z Zielonym Opalem.
| Długość całkowita: | 195 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 10,7 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Opal Zielony syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 257br |
Cudna bransoletka
Ten opal jest wyjątkowy. Oprawa dodaje mu uroku, tworząc przepiękną bransoletkę.
Super
Zamówienie zgodne z opisem:) dostawa szybka
Polecam !
Szybka przesyłka bez żadnych problemów. Bransoletka na żywo przepiękna, wraz z kolczykami i wisiorkiem tworzy ładny komplet. Biżuteria była kupiona na prezent dla bliskiej osoby i bardzo się spodobała. Zakup uważam za udany i na pewno jeszcze kiedyś coś tu zamówię :)
Rewelacyjna bransoletka, szybka transakcja, żadnych
Rewelacyjna bransoletka, szybka transakcja, żadnych problemów.