❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka srebrna, która swoim wyglądem powraca nieco do minionego stulecia. Bransoletki na łańcuszkach z umieszczoną pośrodku blaszką, na której można było coś wygrawerować lub zostawić ją cudownie gładką, wracają do łask w nieco odświeżonej formie.
Bransoletka srebrna, którą chcemy Państwu zaproponować to najwyższa jakość użytego srebra i najwyższa jakość wykonania. To bransoletka, na którą składa się srebrna, gładka, subtelna, aczkolwiek zauważalna blaszka. Z dwóch jej stron natomiast umieszczono łańcuszki, które zapinane są o siebie. Srebrna bransoletka jest niezwykle funkcjonalna, ślicznie błyszcząca i z powodzeniem będzie dodawała określonego charakteru Twojej każdej kreacji.
Bransoletka ze srebra zapinana jest na wygodne i funkcjonalne zapięcie typu federing.
| Długość całkowita: | 195 mm |
| Grubość splotu: | 1 mm |
| Szerokość splotu: | 2,1 mm |
| Typ splotu | Pancerka |
| Waga: | 3,2 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Italy |
| Numer katalogowy: | l128-br |
Bransoletka srebrna
Spodobała mi się ta bransoletka ze względu na jej prostotę. Jest elegancka, delikatna i prześliczna. Przy jej tworzeniu zadbano o szczegóły. Srebro bardzo dobrej jakości, polecam i pozdrawiam.