❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 8 pkt w programie lojalnościowym.
Klasyczna, elegancka i jednocześnie prosta bransoletka srebrna Kulki 7mm jest świetnym dodatkiem do codziennych stylizacji dla kobiet w każdym wieku. Srebrna bransoletka składa się z jednego, cienkiego łańcuszka, na którym zamocowano trzy, dość duże kuleczki ze srebra o średnicy 7mm. Całość bransoletki wykonano w Polsce, używając do produkcji jedynie srebra 925.
Bransoletka Kulki doskonale prezentuje się na nadgarstku. Długość 19 cm sprawia, że ozdoba pięknie wygląda zarówno na szczupłych, jak i nieco tęższych dłoniach, dodając uroku każdej noszącej ją kobiecie. Prezentowaną bransoletkę ze srebra z Kulkami można zakładać jako jedyny dodatek do stroju bądź łączyć ją z kolczykami czy naszyjnikiem. Jest doskonałym wyborem dla kobiet w każdym wieku, które lubią subtelną srebrną biżuterię pozbawioną zbędnych zdobień.
| Długość całkowita: | 190 mm |
| Grubość splotu: | 1 mm |
| Średnica kulki: | 7 mm |
| Waga: | 3 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | be108 |
Piękna
Piękna, delikatna bransoletka. Ślicznie się błyszczy. Szybka dostawa, ładnie zapakowane. Szczerze polecam sklep :)
Wdzięczna delikatna urocza
Bardzo wdzięczna, urocza i delikatna bransoletka.
Bransoletka z kulkami
Nie mogę nacieszyć oczu! Fantastyczna bransoletka srebrna z kulkami, pięknie i starannie wykonana. Długość w sam raz na mój nadgarstek. Cudo.