Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
264br
dostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | 12 zł |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | 12 zł |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Ta bransoletka Rock ze srebra to doskonały wybór dla kobiet, które szukają wyjątkowej biżuterii, niekoniecznie klasycznej, ale również nie minimalistycznej. Każdy element bransoletki ma formę błyskawicy, symbolizującej siłę i stanowczość. To doskonały dodatek dla kobiet, które chcą dodać swojemu strojowi nieco charakteru i osobowości.
Bransoletka Rock jest regulowana, co oznacza, że jej długość może być dostosowana od 18,5 do 22 cm, dzięki czemu pasuje do różnych rozmiarów nadgarstków. Każdy element bransoletki ma szerokość 8 mm i jest delikatny, dzięki czemu jest uniwersalna i pasuje do wielu różnych stylizacji.
Srebro 925, z którego wykonana jest ta bransoletka, gwarantuje jej długotrwałą elegancję i piękny wygląd przez wiele lat. To idealny prezent dla bliskiej osoby, która ceni sobie wyjątkowe dodatki i piękno biżuterii.
| Długość całkowita: | 185/220 mm |
| Szerokość: | 8 mm |
| Waga: | 9 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 264br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Bransoletka Rock
Ta srebrna bransoletka to po prostu doskonała, dodaje blasku mojej stylizacji i sprawia, że czuję się wyjątkowo!
Bransoletka srebrna Rock
Jak tylko zobaczyłam tą bransoletkę wiedziałam, że muszę ją mieć. Jest nietuzinkowa i zupełnie inna, niż wszystkie które wcześniej oglądałam. Bransoletka ma ciekawy wzór i bardzo wygodnie się ją nosi. Kiedy chcę ją nosić na grubszym swetrze korzystam z przedłużki, dzięki czemu mogę dopasowywać jej długość do swoich potrzeb. Bransoletka ślicznie się błyszczy i na pewno będzie mi służyć jeszcze przez wiele lat.