❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
Kolczyki Nieskończoność Cyrkonia srebrne stanowią element kompletu składającego się dodatkowo z bransoletki i zawieszki.Długość kolczyków jest równa 37 mm, a szerokość 11 mm, co powoduje, że lekko opadają poniżej linii uszu i przykuwają uwagę do twarzy.
Dzięki odpowiedniej wielkości kolczyki Nieskończoność srebrne doskonale wyglądają w połączeniu z fryzurami odsłaniającymi policzki, jak i z włosami opadającymi swobodnie na ramiona.
Srebro 925, z którego wykonano kolczyki nieskończoność, pięknie połyskuje, a upływający czas pozostaje bez negatywnego wpływu na jego wygląd. Kolczyki z motywem Nieskończoności sprawdzają się w codziennych stylizacjach, jednak bez przeszkód można zakładać je również na większe wyjścia i różne okazje. Kolczyki Nieskończoność poleca się paniom w każdym wieku.
| Długość całkowita: | 37 mm |
| Szerokość: | 11 mm |
| Waga: | 3,25 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 269kb |
Kolczyki Nieskończoność
Kolczyki Nieskończoność to majstersztyk jeżeli chodzi o jakość wykonania. Błyszczące, wygodne i pięknie zapakowane. Zakup na 5!