❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
Intensywna barwa Koralu przykuwa wzrok i dodaje kobiecie pewności siebie oraz seksapilu. Połączenie tego pięknego kamienia szlachetnego z niewielkimi kolczykami Soa na sztyft jest więc strzałem w dziesiątkę.
Owalny kształt kolczyków i rozmiar 19x13 mm sprawia, że doskonale wyglądają w niej panie o drobnej twarzy lub noszące krótkie fryzury. Kolczyki z Koralem dodają im charakteru, podkreślając ich śmiałość i odwagę.
Koral osadzono w srebrnym owalu ozdobionym ciekawym wzorem. Ornament pięknie połyskuje dzięki temu, że do jego wykonania użyto srebro 925 o wysokiej trwałości. Kolczyki srebrne Soa Koral są polecane do noszenia jako dodatek do klasycznych biurowych stylizacji bądź jako nieco skromniejsza ozdoba do wyrafinowanej sukni wieczorowej.
| Długość całkowita: | 19 mm |
| Szerokość: | 13 mm |
| Waga: | 3,3 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Sztyft |
| Kamień: | Koral syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 252ks |
Polecam
Piękne kolczyki, bardzo szybka dostawa. Polecam
Eleganckie kolczyki z Koralem
Bardzo eleganckie kolczyki z Koralem. Wszystko zgodnie z opisem na stronie sklepu.
Fantastyczne kolczyki
Fantastyczne kolczyki z Koralem. Wygodne zapięcie na sztyft sprawia, że praktycznie nie czuć ich w uchu.