❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 13 pkt w programie lojalnościowym.
Zmysłowe, długie kolczyki są nieodłącznym atrybutem każdej pewnej siebie i pełnej seksapilu kobiety. Kolczyki Canes Cyrkonia srebrne idealnie komponują się z eleganckimi, wieczorowymi sukniami oraz klasycznymi garniturami i szpilkami. Biżuteria jest polecana zarówno młodym kobietom, jak i dojrzałym paniom, którym zależy na zwróceniu na siebie uwagi.
Kolczyki Szyszki Cyrkonia srebrne o wydłużonym, lekko owalnym kształcie łagodzą ostre rysy twarzy i wysmuklają policzki. Dzięki nim bez trudu można poprawić proporcje i odwrócić uwagę od zbyt dużego nosa czy szerokiego podbródka.
Kolczyki wykonane są ze srebra wysokiej jakości (próba 925) co sprawia, że można nosić je bez obaw o utratę blasku.
| Długość całkowita: | 46 mm |
| Szerokość: | 11 mm |
| Waga: | 5,3 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 271kb |
Kolczyki z cyrkoniami
Bardzo oryginalny wzór kolczyków z cyrkoniami. Bardzo wysoka jakość kolczyków, doskonałe na każdą okazję. Polecam dla każdej kobiety kochającej biżuterię.