Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
273kb
niedostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | 12 zł |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | 12 zł |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Kolczyki Teona Turkus srebrne o nietypowym kształcie przyciągają uwagę każdego - Turkus w kształcie łezki, zatopiony w srebrnym trójkącie o nieco surowej formie, prezentuje się niezwykle. Dzięki odpowiedniej długości kolczyk zmysłowo porusza się przy nawet niewielkim ruchu głowy, sprawiając, że właścicielka biżuterii jest pełna seksapilu i niewymuszonego wdzięku.
Unikatowe kolczyki Teona z Turkusem nie pozostawiają nikogo obojętnym. Sprawdzają się zarówno jako oryginalny dodatek do klasycznego garnituru do pracy, jak i w czasie szalonej domówki u przyjaciół. Długie kolczyki odwracają uwagę od ostrych lub niesymetrycznych rysów twarzy.
Kolczyki Teona Turkus srebrne polecane Paniom w każdym wieku oraz na prezent dla wyjątkowej przyjaciółki.
| Długość całkowita: | 38 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 3,7 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Turkus syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 273kb |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Takie turkusy lubię
Świetny projekt kolczyków. Zestawienie turkusów z tą oprawą tworzy wykątkowy efekt.
Urzekający turkus w nowoczesnej oprawie
Kolczyki to połączenie elegancji i nowoczesności - turkusowe kamienie w kształcie łezki tańczą przy każdym ruchu, a srebrne trójkąty nadają całości niespotykanego charakteru.
KOLCZYKI
SUPER. PIĘKNE
ocena produktu
Piękny kamień w cudownej oprawie :)
Kolczyki naprawdę bardzo ładnie.
Jeżeli chodzi o przesyłkę była badzo ładnie i starannie zapakowana.
Kontakt telefoniczny bardzo dobry .POLECAM
Kolczyki z Turkusem
Piękne kolczyki, bardzo wygodny bigiel zamknięty.