❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
Niezwykłe, wiszące kolczyki Kwiaty z Cyrkoniami o długości 3,5 cm i szerokości 0,85 cm przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym Paniom. Idealnie gładkie i przepięknie lśniące srebrne kolczyki, gdzie główną ozdobą jest cyrkonia wokół której umieszczono srebrne elementy tak, by całość tworzyła efekt kwiatu.
Te absolutnie wyjątkowe kolczyki Kwiaty z Cyrkoniami srebrne zapinane są na bigiel zamknięty.
Ponadczasowe i bardzo modne połączenie z cyrkonią spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającej miłośniczki biżuterii.
| Długość całkowita: | 35 mm |
| Szerokość: | 8,5 mm |
| Waga: | 3,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 144kb |
Kolczyki Kwiaty z Cyrkoniami
Te kolczyki Kwiaty to biżuteria moich marzeń! Ich elegancki design i solidne wykonanie sprawiają, że czuję się wyjątkowo nosząc je na co dzień. Polecam i z pewnością wrócę po więcej!