❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 32 pkt w programie lojalnościowym.
Już na pierwszy rzut oka, wesołe kwiaty z których wykonana jest bransoletka Kwiaty Cyrkonia srebrna wywołują radosny uśmiech na twarzy w najbardziej ponury dzień. Są one wykonane w ten sposób, że szlachetne srebro w części jest wypolerowane, co powoduje efektowny połysk. Inne fragmenty zaś artysta celowo zmatowił i poukładał w delikatne skręty. Podkreśla to różnorodną strukturę bransoletki.
Same kwiaty to różnego rodzaju srebrne linie, które miękko łączą się ze sobą za pomocą niewielkich, ruchomych kółeczek. Każdy kwiatek został ozdobiony błyszczącą Cyrkonią.
Bransoletka Kwiaty Cyrkonia srebrna jest wykonana bardzo pomysłowo i ciekawie wygląda z każdym strojem. Warto pomyśleć o niej jako dodatku do pracy. Szybko ożywi klasyczną marynarkę i odejmie lat swoim dziewczęcym urokiem.
Wymiary bransoletki Kwiaty Cyrkonia:
| Długość całkowita: | 190/225 mm |
| Szerokość: | 11 mm |
| Waga: | 11,05 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 297br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Srebrna bransolrtka z cyrkoniami
Oceniam ten produkt na 5 gwiazdek. Bransoletka jest idealna - bardzo kobieca, ślicznie wykonana a cyrkonie są jej dodatkową ozdobą. Biżuteria doskonale prezentuje się na ręce i jestem pewna, że posłuży mi wiele lat, ponieważ widać, że jest bardzo dobrze wykonana.