Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
305br
dostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 23 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | 12 zł |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | 12 zł |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Bransoletka Skrzydło Serce z Cyrkoniami srebrna... Czasami wystarczy jedno spojrzenie... i miłość przylatuje. Na skrzydłach, jak wiosenny motyl szukający najpiękniejszego miejsca. Jeżeli Ty również pragniesz, aby to niesamowite uczucia pojawiło się w Twoim życiu, pomóż szczęściu i umieść jego symbol na swoim nadgarstku!
Wybierz subtelnie błyszczącą bransoletkę Skrzydła z Sercem symbolizującą to wspaniałe uczucie! Dzięki ponadczasowemu połączeniu srebra z blaskiem Cyrkonii powstała magicznie piękna biżuteria, której blaskiem możesz cieszyć się tak samo, jak blaskiem miłości! Tylko spójrz – dwa serca, które od teraz mają wspólny punkt.
Od teraz wystarczy jedno spojrzenie... aby przywołać piękne wspomnienia, marzenia czy plany!
Wykonanie bransoletki w całości ze srebra o próbie 925 czyli najwyższej próbie stosowanej obecnie w przemyśle biżuteryjnym stanowi gwarancję, iż pięknem swojej nowej biżuterii będziesz mogła cieszyć się przez długi czas. Tak jak pięknem miłości.
Czujesz, że to czas aby w Twoim życiu pojawiło się coś nowego? Odkryj blask naszej nowej bransoletki Skrzydła. Odkryj blask miłości.
| Długość całkowita: | 180 mm |
| Szerokość: | 8 mm |
| Waga: | 9 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 305br |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Bransoletka Skrzydło Serce z Cyrkoniami srebrna
Jest śliczna i dobrze się ją nosi.
Piękna bransoletka Skrzydło
Brabsoletka przepięknie wykonana. Wygodna w noszeniu i bardzo elegancka.