❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 13 pkt w programie lojalnościowym.
Miłość ma różne oblicza! Potraktuj symbolikę tego pięknego uczucia w wyjątkowy sposób i... wybierz skrzydlate kolczyki Skrzydła Cyrkonia srebrne z wizerunkiem serca! Dzięki delikatnym skrzydłom uzupełnionym cyrkoniami całość nabiera nie tylko wyjątkowej lekkości ale również magicznego charakteru!
Łatwość zakładania i zdejmowania prezentowanych kolczyków zapewniają zapięcia typu bigiel zamknięty, które dodatkowo zabezpieczają kolczyki w czasie codziennego użytkowania.
Dzięki wykonaniu kolczyków ze srebra o próbie 925 czyli najwyższej próbie stosowanej obecnie w przemyśle biżuteryjnym masz gwarancje, iż magią swojej nowej biżuterii będziesz mogła cieszyć się przez długi czas. Dodatkowo dzięki nieuczulającym właściwościom tego szlachetnego kruszca kolczyki nie spowodują uczuleń i podrażnień Twojej skóry.
Ale nie tylko - może właśnie poszukujesz tego wspaniałego, pełnego radości i magii uczucia? Pomóż szczęściu i spraw, aby miłość przyleciała do Ciebie na skrzydłach! Tą biżuterię możesz potraktować jak talizman, który sprawi, że w Twoim życiu pojawią się nowe szanse i możliwości. Na miłość. Tą piękną, radosną, czasem ulotną. Tą, którą nosi się w sercu, zawsze.
| Długość całkowita: | 48 mm |
| Szerokość: | 12 mm |
| Waga: | 4,9 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 305kb |