❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 17 pkt w programie lojalnościowym.
Ten model kolczyków z Koralem jest jak... zastrzyk energii, poranna kawa, błysk słońca. Popatrz na nie przez chwilę... Twoja wyobrażania zaczyna pracować, a Ty uśmiechasz się? Już odkryłaś niesamowitą moc działania ich koloru i formy! Umiejętnie zestawione z odpowiednim typem urody wydobywają naturalne piękno, błysk w oku i naturalne pokłady energii!
Kolczyki Gloria Koral srebrne znakomicie współgrają z wyrazistym typem urody, ciemną oprawą oka oraz śniadą cerą, stanowiąc uzupełnienie nie tylko Twojego stylu, ale również charakteru. Te kolczyki Gloria są takie jak Ty – dwa intensywnie czerwone kamienie Koralu otoczone otwarta łzą przywodzą na myśl nieskończoną ilość pomysłów w działaniu, sukces, rozwój i dawkę pozytywnej energii!
Kolczyki Gloria z Koralem wykonane zostały ze srebra próby 925 czyli najwyższej próbie stosowanej obecnie w przemyśle biżuteryjnym stanowi gwarancję, iż pięknem i energią swojej nowej biżuterii będziesz mogła cieszyć się przez długi czas. Kolczyki z Koralem nie powodują uczuleń i podrażnień, więc bez obaw możesz je nosić nawet przez długi czas.
Łatwość zakładania i zdejmowania zapewniają zapięcia w kształcie bigli, które dodatkowo zabezpieczają kolczyki w czasie codziennego użytkowania. Z tą biżuterią możesz realizować najbardziej śmiałe pomysły!
| Długość całkowita: | 42 mm |
| Szerokość: | 15 mm |
| Waga: | 5,4 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Koral syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 311kb |
Kolczyki z Koralem
Uwielbiam Koral więc kolczyki są dla mnie idealne. Bardzo ładnie wykonane, otrzymałam je szybko. Kolczyki były odpowiednio zabezpieczone .