❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 4 pkt w programie lojalnościowym.
Jabłka kojarzą nam się z dzieciństwem i poczuciem bezpieczeństwa. Każdy z nas przecież kocha ich smak, w końcu są swojskie i zdrowe – aż trudno im się oprzeć. Dlatego, jeśli kochasz je tak samo, jak my, kolczyki Jabłuszka Cyrkonie srebrne będą idealne dla Ciebie.
Kolczyki Jabłka są wielkości 9,5 mm długości na 7 mm szerokości, a ozdabiają je małe cyrkonie, które nadają im dodatkowego uroku. Przykładamy uwagę nawet do malutkich szczegółów, zależy nam na jakości naszych produktów i chcemy, żeby prezentowana przez nas biżuteria reprezentowała sobą najwyższą klasę.
| Długość całkowita: | 9,5 mm |
| Szerokość: | 7 mm |
| Waga: | 1,35 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Sztyft |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 324ks |
Kolczyki z cyrkoniami Jabłuszka
Bardzo ładne i starannie wykonane. Minimalistyczne kolczyki srebrne w sam raz do codziennego noszenia. Piękne!