❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 6 pkt w programie lojalnościowym.
Trójkąt od zawsze wydawał się tajemniczy: w religii symbolizuje boga, za to w alchemii oznacza ogień, kojarzony z miłością i uczuciem. Zaintrygowani nim, stworzyliśmy prezentowane kolczyki Trójkąty. Niech nie zwiedzie Cię ich niewielki rozmiar (zaledwie 10 mm długości i 11 mm szerokości) – to fantastyczny dodatek, który odnajdzie się niemal w każdej stylizacji!
Nacechowanie tej figury jest niesamowicie intensywne, dlatego kolczyki Trójkąty są idealne dla kobiet z silnym charakterem. Jeśli jesteś zdecydowana, stanowcza i sumienna – ta ozdoba dobrze sprawdzi się w Twojej garderobie.
| Długość całkowita: | 10 mm |
| Szerokość: | 11 mm |
| Waga: | 1,86 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Sztyft |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 325ks |
Kolczyki Trójkąty
Piękne kolczyki Trójkąty, bardzo wygodne. Starannie wykonane.