❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 38 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletka z pięknym kamieniem? To marzenie każdej kobiety. Bez żadnych problemów można dobrać ją zarówno do stylizacji w podobnym kolorze, jak i zastosować dla kontrastu. Bransoletki z kamieniami dają kobiecie wiele możliwości. Nie sposób nie przyznać, że taka bransoletka srebrna z Uleksytem powinna znaleźć się w szkatułce każdej modnej, dbającej o swój wygląd damy.
Co sprawia, że ta bransoletka srebrna z Uleksytem jest tak wyjątkowa? Przede wszystkim zastosowanie kamienia, jakim jest Uleksyt w kolorze szaro-niebieski. Barwa jest na tyle stonowana, że z powodzeniem sprawdzi się jako dodatek do zarówno stonowanej, jak i mocno zwariowanej stylizacji. Jest to idealna bransoletka dla każdej kobiety, która ceni biżuterię z motywami kolorystycznymi, wykonaną ze srebra.
Bransoletka Uleksyt została wykonana ze srebra 925 w Polsce. Jej podstawowe wymiary to:
| Długość całkowita: | 195/240 mm |
| Szerokość: | 9 mm |
| Waga: | 14,7 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Uleksyt Szaro-Niebieski |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 334br |
Zestaw biżuterii
Wspaniała bransoletka, bardzo delikatna, pięknie zapakowana, polecam !!
Bransoletka z Uleksytem
Doskonałej jakości bransoletka srebrna z Uleksytem. Świetnie się układa, regulacja długości jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zdecydowanie polecam każdej kobiecie.