❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 25 pkt w programie lojalnościowym.
Duże zawieszki mają tę zaletę, że są bardzo dobrze widoczne i nie sposób wręcz oderwać od nich wzroku. Stanowią ważny element stylizacji, szczególnie, jeżeli zawierają dodatki odbijające światło, jak na przykład cyrkonie. Tutaj została ona umieszczona w centralnej części, co wpływa na ogólny odbiór zawieszki. Zawieszka srebrna z cyrkonią prezentuje się ona w bardzo okazały sposób.
Zawieszka srebrna z cyrkonią swoim kształtem nawiązuje do mocno rozwiniętego kwiatu Róży. Struktura zawieszki jest ażurowa, co powoduje jeszcze lepsze jej powiększenie. Zawieszka srebrna Flowers znajdzie zastosowanie przy wielu stylizacjach, jako wyraźny element, na który będzie się zwracało baczną uwagę. Piękna, efektowna i stylowa. Taka właśnie jest ta zawieszka z cyrkonią.
| Długość całkowita: | 52 mm |
| Szerokość: | 40 mm |
| Waga: | 9,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Powłoka: | Oksydowana |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 335z |
Zawieszka srebrna
Zawieszka srebrna niezwykle ozdobna i elegancja. Duża, rzucająca sie w oczy zawieszka srebrna z cyrkonią jest bardzo oryginalna i doskonale dopełnia moje eleganckie stylizacje. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.