❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 34 pkt w programie lojalnościowym.
Jaki kolor zwraca największą uwagę? Oczywiście czerwony. Tak intensywna barwa pierwsza rzuca się w oczy, dlatego wiele Pań decyduje się na zakup biżuterii właśnie w tym kolorze. Koral jest elementem, który wypełnia podłużne słupki srebrnej bransoletki. Na barwnych elementach są widoczne prążki, nieco przypominające marmurowe załamania.
Dzięki temu, że bransoletka srebrna z Koralem posiada solidne zapinanie, nie będzie ryzyka, że zsunie się z dłoni. Ponadto zakres jej regulacji jest dość szeroki, ponieważ ma ona długość195/230 mm. Bransoletka srebrna przepięknie prezentuje się na damskim nadgarstku. Jej szerokość to 8mm.
intensywny, czerwony kolor
polska produkcja
bransoletka w całości wykonana ze srebra pr. 925
uniwersalne i ponadczasowe wzornictwo
Efektowną, zwracającą uwagę bransoletkę ze srebra każda kobieta powinna mieć w swojej szkatułce. Czerwień jest tutaj wyborem naturalnym, świetnie pasującym do czarnych stylizacji, które od razu stają się wtedy dużo bardziej wesołe. Piękne wykonanie bransoletki z Koralem sprawia, że dla każdego będzie wielką przyjemnością jej noszenie.
| Długość całkowita: | 195 mm |
| Szerokość: | 8 mm |
| Waga: | 12,6 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Kamień: | Koral syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 36br |
Bransoletka z Koralem
Jedyna w swoim rodzaju, przepiękna i bardzo elegancka bransoletka z Koralem. Świetnie zapakowana, szybka wysyłka.