Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
338br
niedostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 21 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | 12 zł |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | 12 zł |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Jaki rodzaj biżuterii sprawia, że kobiecy nadgarstek prezentuje się w niezwykle okazały i efektowny sposób? Oczywiście bransoletka srebrna. Szczególnie w wersji ażurowej, z mocnymi, bardzo dobrze widocznymi zdobieniami. Niedomknięte ósemki zaprezentowane na ozdobnych elementach bransoletki ze srebra sprawiają, że zwraca ona uwagę. Bransoletka wydaje się ciężka, ale w istocie taka nie jest. Będzie pięknie prezentowała się na nadgarstku, a jej ozdobna odsłona jest tylko jej atutem.
niezwykle błyszcząca powierzchnia, cudownie odbijająca światło
polska produkcja
bransoletka w całości wykonana ze srebra pr. 925
regulacja długości przy pomocy łańcuszka
Długość bransoletki Ażur to 180/215mm, a jej szerokość to 12,5mm. Tą wersje bransoletki można nosić samodzielnie lub w zestawie, w zależności od potrzeb. Sama jednak prezentuje się bardzo efektownie, dlatego będzie w idealny sposób dopełniała stylizację. Sprawi, że to, jak kobieta wygląda, będzie po prostu bardzo ciekawe.
Warto w swojej szkatułce mieć przynajmniej jedną tak ozdobną i rzucającą się w oczy bransoletkę.
| Długość całkowita: | 180/215 mm |
| Szerokość: | 12,5 mm |
| Waga: | 8,5 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 368br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Orginalny ażur
Orginalny, ażurowy wzór z dobrze widocznymi zdobieniami.Błyszcząca powierzchnia odbijająca światło, pięknie prezentuje się na nadgarstku.Polecam.
Piękna bransoletka srebrna
Bransoletka w 100% zgodna z opisem. Zdjęcia nie oddają jej całego uroku, pięknie się błyszczy w promieniach słońca. Idealna na lato. Świetna regulacja długości, dzięki której mogę swobodnie dopasować bransoletkę do własnego nadgarstka.