❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 18 pkt w programie lojalnościowym.
Bigiel zamknięty znajdujący się przy kolczykach z Uleksytem Błekitnym sprawia, że stabilnie trzymają się one w uszach, a tym samym nie ma ryzyka, że samoistnie odczepią się. Kolczyki Clarisa wypełnione Błękitnym Uleksytem wyglądają naprawdę ciekawie. Tym bardziej, że ich struktura jest gładka, ale szeroka: 15,5 mm. Kolczyki mają długość 36,5 mm.
wygodne i pewne zapięcie zatrzaskowe
polska produkcja
kolczyki z Uleksytem w całości wykonane ze srebra pr. 925
ciekawe połączenie kolorystyczne z błyszczącym srebrem
Pięknie wyglądające kolczyki Clarisa dopełnią stylizację, jaką przygotowałaś na ważne wyjście. Delikatny, błękitny kolor który dominuje w kolczykach prezentuje się w subtelny sposób, a to sprawia, że odbiór tego rodzaju biżuterii może być tylko pozytywny.
Jeżeli szukasz delikatnych i subtelnych, a jednocześnie pięknie wyglądających kolczyków, to właśnie ten model z Uleksytem Błękitnym warto wybrać.
| Długość całkowita: | 36 mm |
| Szerokość: | 15 mm |
| Waga: | 6 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel angielski |
| Kamień: | Uleksyt Błękitny syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 339kb |
Piękne kolczyki Clarisa
Piękne kolczyki Clarisa z Uleksytem. Polecam wszystkim kobietom które lubią wysokiej jakości biżuterię.
Cudowne kolczyki z Uleksytem
Bardzo ładne i niesamowicie błyszczące kolczyki z Uleksytem. Pewne i dające poczucie bezpieczeństwo zamknięcie zatrzaskowe bigla. Polecam, jestem zadowolona.
bardzo dobry
Produkt wykonany solidnie i jest piekny polecam tą firme