❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 20 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletki są biżuterią niesamowicie uniwersalną, pasującą do wielu okazji. Subtelnie podkreślą urodę, stanowiąc dopełnienie stylizacji zarówno na randce, jak i w pracy. Bransoletka srebrna Fala to idealna biżuteria dla kobiet melancholicznych i romantycznych. Może być idealnym prezentem, kojarzonym z wakacyjnymi wspomnieniami znad morza.
minimalistyczny wzór
polska produkcja
bransoletka w całości wykonana ze srebra pr. 925
regulacja długości przy pomocy łańcuszka
Propozycja ta została wykonana niezwykłą precyzją, z użyciem najwyższej jakości srebra, dzięki czemu dodaje niezwykłej lekkości i świeżości. Jej długość to 180/220mm, ale można ją regulować, dzięki czemu zawsze będzie idealnie dopasowana do dłoni właścicielki. Szerokość: 4mm. Zapięcie: karabińczyk.
| Długość całkowita: | 180/220 mm |
| Szerokość: | 4 mm |
| Waga: | 8 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Karabińczyk |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 342br |
| Uwagi: | regulowana długość |
Piękny blask na moim nadgarstku
Od kiedy noszę srebrną bransoletkę Fala, łapię się na tym, że nieustannie podziwiam jak subtelnie mieni się w świetle i idealnie podkreśla charakter mojej dłoni.
Bransoletka Fala
Elegancka i minimalistyczna bransoletka srebrna, posiada praktyczna regulację długości. Bardzo dobrze wykonana, oryginalny wzór. Spełniła moje oczekiwania, polecam innym eleganckim kobietom.