❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Gdzie Cyrkonie wyglądają najpiękniej? Oczywiście przy kolczykach, ponieważ przy każdym ruchu niesamowicie połyskują, szczególnie, gdy kolczyki umieszczone są na klasycznych biglach. Ich ruch jest wtedy dużo bardziej swobodny, a to powoduje, że kamień, jakim jest cyrkonia może zostać zaprezentowały w całej okazałości.
Wiszące kolczyki Brilliant z Cyrkonami świetnie wpasują się w praktycznie każdą stylizację, zarówno dzienną, jak i wieczorową. Ich piękno jest niepodważalne, a w dodatku, dzięki solidnemu wykonaniu, z wielką przyjemnością można będzie je nosić. Zresztą, dzięki temu, że kolczyki są umieszczone na biglach, będzie nosiło się je bardzo komfortowo.
Kolczyki Brilliant srebrne ważą 3,1 g, a ich długość to 34 mm. Przepięknie wysmuklą szyję. Mają 7 mm szerokości. Warto dodać, że zostały wyprodukowane w Polsce, więc możesz być pewna, że zadbano nawet o najdrobniejsze szczegóły podczas ich tworzenia. Dzięki temu klient otrzymuje wysokiej jakości kolczyki wykonane ze srebra próby 925, z którego będzie mógł cieszyć się przez bardzo długi czas.
| Długość całkowita: | 34 mm |
| Szerokość: | 7 mm |
| Waga: | 3,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Zatrzask |
| Kamień: | Cyrkonia |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 347kb |
Bardzo eleganckie kolczyki
Wyglądają bardzo elegancko - te kolczyki dodają mi blasku na co dzień i podczas wieczornych wyjść, a przy tym są zaskakująco lekkie i wygodne.
Kolczyki srebrne Brilliant
Niewielkie lecz bardzo eleganckie kolczyki srebrne. Świetne zapięcie, łatwe do załozenia bez obawy o zgubienie kolczyka. Wykonanie pierwsza klasa - jestem pozytywnie zaskoczona ich jakością.