❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 36 pkt w programie lojalnościowym.
Biały uleksyt wygląda po prostu zjawiskowo. W połączeniu ze srebrną bransoletką efekt jest fenomenalny. Dlatego też taka bransoletka sprawdza się świetnie, bez względu na okoliczności i kreację. Wniosek? To prawdziwy must-have, który wzbogaci kolekcję o wyjątkowy charakter, bo jak inaczej nazwać skuteczne połączenie gracji i elegancji z ekstrawagancją?
Srebrna bransoletka (dł. 185/190 mm, szer. 19 mm) z białymi Uleksytami jest wyjątkowa i nie ma co do tego cienia wątpliwości.
Regulowana bransoleta z naszego sklepu zawdzięcza swój wyjątkowy charakter trzem zmysłowym Uleksytom. Białe kamienie idealnie komponują się ze srebrną ramą, dzięki czemu całość jest niezwykle gustowna i zmysłowa. Nie oznacza to jednak, że sama bransoletka wychodzi na pierwszy plan lub gryzie się z innymi elementami biżuterii i odzieży. Srebro jest stonowane i stanowi jedynie uzupełnienie całości.
To właśnie dlatego jest tak popularnie i cieszy się ogromnym szacunkiem w świecie mody.
| Długość całkowita: | 185/190 mm |
| Szerokość: | 19 mm |
| Waga: | 14,6 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Zatrzask |
| Kamień: | Uleksyt Biały syntetyczny |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | 158br-biały |
Bransoletka w kształcie kropelek
Cudowna. Taka jak na zdjęciach.