❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 7 pkt w programie lojalnościowym.
Bransoletki srebrne na nogę są obecne w sprzedaży już od wielu lat. Kiedyś święciły prawdziwe triumfy. Nie było kobiety, która w okresie wiosenno-letnim by jej nie miała założonej w okolicach kostki. Dziś moda na noszenie bransoletek na nogach nie ustaje. Coraz więcej pań powraca do tego modnego gadżetu, jako idealnego sposobu na ozdobieni nóg i podkreślenie stylizacji w ciepłych dniach.
Bransoletka na nogę Nieskończoność została wykonana z wysokiej jakości srebrna, próby 925. Jej noszenie dla każdej kobiety będzie wielką przyjemnością. Splot Anker sprawia, że jest ona mniej podatna na przerwanie.
Dzięki podwójnemu oplotowi, przepięknie prezentuje się na każdej kobiecej kostce. Na pewno zwróci uwagę i przyciągnie wzrok do kobiecych nóg. Jeżeli na takim efekcie ci zależy, z tą bransoletką go osiągniesz. Pięknym akcentem dekoracyjnym jest symbol Nieskończoności, który wygląda subtelnie, prezentuje się atrakcyjnie, a jednocześnie podwyższa walory estetyczne bransoletki.
| Długość całkowita: | 240/290 mm |
| Typ splotu | Anker |
| Wymiary zawieszki: | 6 mm |
| Waga: | 1,9g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | br-n104 |
| Uwagi: | regulowana długość |
Bransoletka na nogę znak nieskończoności
Urocza i piękna...