❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 6 pkt w programie lojalnościowym.
Kolczyki Swarovski Migdal są chętnie wybierane przez panie, które kochają klasykę i chcą posiadać w swojej szkatułce biżuterię, która pasuje do większości stylizacji. Takie właśnie cechy spełniają kolczyki w kształcie migdałków. Wyglądają subtelnie, podkreślają delikatną kobiecą urodę, a jednocześnie są bardzo praktyczne w noszeniu.
wygodny i pewny bigiel zamknięty
oryginalne wzornictwo
kolczyki w całości wykonane ze srebra pr. 925
ciekawy, intensywny kolor połączony z błyszczącym srebrem
Co ważne, warto wybierać modele z zapięciami typu bigiel zamknięty, ponieważ stabilnie trzymają się na uszach i nie przeszkadzają w ciągu dnia. Dzięki temu, że proponowane kolczyki są wykończone kryształami Swarovskiego Migdal, ich noszenie jest niezwykle przyjemne.
Kolczyki Swarovski Migdal mają długość 41 mm i szerokość 9,5 mm.
| Długość całkowita: | 41 mm |
| Szerokość: | 9,5 mm |
| Waga: | 3,1 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Bigiel zamknięty |
| Kamień: | Kryształ Swarovskiego |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | s103kb-comet-argent |