❤ BIŻUTERIA NA DZIEŃ MATKI - DOSKONAŁY POMYSŁ NA PREZENT ❤ |
Brak produktów
Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
Dlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
Naszyjnik celebrytka króluje wśród ozdób wybieranych do dekorowania dekoltu. Dlaczego? Ponieważ jest to subtelny rodzaj biżuterii, pięknie się prezentującej, zwracającej uwagę, a jednocześnie mającej delikatne, subtelne wykończenie.
Celebrytka srebrna Cindy Heart wygląda uroczo, szczególnie, gdy jej elementem dekoracyjnym jest serce. Tak właśnie jest w tym przypadku, dlatego masz szansę wybrać biżuterię bardzo klasyczną, nowoczesną i dziewczęcą.
Naszyjnik celebrytka srebrna Cindy Heart ma delikatny splot, gwarantujący subtelną ozdobę szyi. Bardzo wygodna dzięki regulacji długości, dlatego z wielką przyjemnością będzie się ją nosiło. Dzięki temu, że została wykonany z wysokiej jakości srebrna, połyskuje w słońcu, można ją nosić z dumą.
Celebrytka srebrna zyskała ciekawą ozdobę w postaci leżącego serduszka, które będzie przepięknie układało się na każdym dekolcie. Możesz wyeksponować w subtelny sposób tą część ciała.
| Długość całkowita: | 410/460 mm |
| Wymiary zawieszki: | 18 mm |
| Waga: | 3,8 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | ce107 |
| Uwagi: | regulowana długość |
Naszyjnik Cindy Heart
Otrzymałam dziś mój naszyjnik i bardzo mi się podoba. Jest bardzo ładny i dobrze wykonany.