Produkt dodany do Twojego koszyka
Ilość produktów w Twoim koszyku: 0. Jest 1 produkt w Twoim koszyku.
ce108
niedostępnyDlaczego nasza biżuteria srebrna?
Wyprodukowana w Polsce
W całości ze srebra 925 - bez niklu
Idealna na niezapomniany prezent
Bezpieczna dla Twojej skóry
Kupując ten produkt otrzymasz 10 pkt w programie lojalnościowym.
| Sposoby dostawy | Nazwa | Cena |
|---|---|---|
![]() | List Polecony | 12 zł |
![]() | Pocztex | 15 zł |
![]() | Odbiór Punkt | 14 zł |
![]() | Paczkomat | 12 zł |
![]() | Kurier Inpost | 14 zł |
Naszyjniki celebrytki od lat królują wśród najpopularniejszych modeli jubilerskich. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć w naszej ofercie. Proponujemy naszyjnik celebrytkę z podwójnymi sercami. Mogą one symbolizować wierność, związek, miłość, połączenie dusz. Piękny pomysł na prezent.
Naszyjnik celebrytka z motywem Serca jest bardzo chętnie wybieranym dodatkiem uzupełniającym casualowe, codzienne stylizacja. Możesz go założyć do pracy, szkoły, na randkę czy na spotkania ze znajomymi. Pozwoli na piękne, niezobowiązujące ozdobienie dekoltu, co gwarantuje osiągnięcie bardzo ciekawego efektu.
W tym wydaniu, naszyjnik w formie celebrytki jest bardzo uniwersalny. Bez trudu dobierzesz do niego pozostałe elementy biżuterii, takie jak bransoletkę czy kolczyki. Jest to zasługa popularnego motywu serca, a także delikatnego splotu, jaki ma łańcuszek.
| Długość całkowita: | 440/490 mm |
| Typ splotu | Anker |
| Wymiary zawieszki: | 20 mm |
| Waga: | 4,25 g |
| Próba srebra: | 925 - nie zawiera niklu |
| Rodzaj zapięcia: | Federing |
| Produkcja: | Polska |
| Numer katalogowy: | ce108 |
| Uwagi: | regulowana długość |
Utwórz komplet biżuterii:
Inne produkty w tej kategorii:
Celebrytka Srebrna Two Hearts
Żona jest bardzo zadowolona, bardzo udany prezent. Dziękuję za szybką wysyłkę.